Криворiзький Будiвельний Коледж Неділя, 23.06.2024, 15.54
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту

Мій Кривий Ріг

ПошукЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ
«КРИВОРІЗЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ»
 
    ЗВО «Криворізький будівельний коледж» розпочав свою діяльність як Криворізький будівельний технікум у 1952 році. 
                                   null
    З 2002 року технікум очолює В.С.Проць. Під його керівництвом створена відповідна матеріально-технічна база, колектив досягає значних успіхів у навчанні та вихованні висококваліфікованих молодих спеціалістів будівельної галузі. Досвідченість, відповідальність допомагають директору успішно вирішувати питання розвитку коледжу як сучасного навчального закладу, що відповідає вимогам стандартів будівельної освіти.
    До 2010 року у технікумі готували фахівців за спеціальністю «Будівництво і експлуатація будівель і споруд» та двома спеціалізаціями: «Технічна експертиза будівель і споруд» та «Маркетинг і ціноутворення в будівництві». З 2010 року для вступу у навчальний заклад відкрито нову  спеціальність «Виготовлення деталей і  залізобетонних конструкцій».
   З лютого 2008 року за рішенням Правління Української Державної будівельної корпорації Криворізький будівельний технікум перейменовано в Державний вищий навчальний заклад «Криворізький будівельний коледж».
   У коледжі працюють 37 викладачів, у тому числі 8 чоловік - з адміністративно-управлінського персоналу. Викладачі вищої категорії складають майже 25% від загальної чисельності. Усі викладачі мають вищу освіту. Склад викладачів, їх кваліфікаційний рівень дозволяють забезпечити достатньо високий рівень навчання студентів.
    Коледж готує фахівців для всіх форм господарської діяльності, пов'язаної з будівництвом, реконструкцією, технічним  переозброєнням, експлуатацією будівель і споруд.
    За 60 років своєї діяльності навчальним закладом було підготовлено понад 10 тисяч фахівців будівельної галузі, які зараз успішно працюють у всіх куточках України. Багато з них посідають відповідальні посади в апаратах державних установ, стали керівниками і провідними спеціалістами підприємств і організацій. Основними замовниками фахівців є будівельні організації і комунальні підприємства міста та прилеглих районів. Криворізький будівельний коледж  має довгострокові договори на підготовку фахівців-будівельників, що дозволяє щорічно вести розподіл молодих спеціалістів у повному обсязі.
 
ЗВО «КРИВОРІЗЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ» – ЦЕ:

» вищий навчальний заклад І рівня  акредитації;
»навчання як на бюджетній так і на контрактній основах;
»цікаві та потрібні спеціальності та спеціалізації, без яких неможливе будівельне виробництво;
»можливість здобути під час технологічної практики додаткову робітничу професію будівельного напряму (маляр, штукатур, лицювальник, муляр, монтажник, арматурник тощо);
»регулярна виплата стипендій встигаючим студентам, а також можливість отримувати іменну стипендію за відмінне навчання;
»розподіл молодих спеціалістів у ведучі будівельні організації міста;
»висококваліфіковані та досвідчені викладачі;
» доступне і зрозуміле подання матеріалу з предметів, викладання за новими методиками;
»навчально-матеріальна база, яка відповідає вимогам і включає також обчислювальну техніку, ПЕОМ, оснащену потрібними в сьогоденні спеціальними програмними комплексами;
»активне залучення студентів до культурно-масової роботи;
» гарні умови не тільки для навчання, а й відпочинку студентів: читальна, актова, спортивна зали, бібліотека;
»можливість після отримання диплому заочно підвищити свій фах у Криворізькому технічному університеті або Придніпровській академії будівництва та архітектури, починаючи з ІІІ курсу.
Наше опитування
З чим у Вас асоціюється слово «культура»?
Всього відповідей: 276

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

GISMETEO: Погода по г.Кривой РогЦитата від особистість.com.