Криворiзький Будiвельний Коледж Неділя, 23.06.2024, 16.06
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту

Мій Кривий Ріг

ПошукНАЙВІДОМІШІ МУЗЕЇ УКРАЇНИ ТА СВІТУ

Музейний простір України

http://www.prostir.museum/

Портал „Музейний простір України" поєднує у собі функції інформаційного сайту з щоденним оновленням та класичного порталу, який є своєрідним довідником з різних питань музейної справи.

Києво-Печерський національний історико-культурний заповідник (Київ)

http://www.kplavra.kiev.ua/

Сайт містить новини, екскурстури, сторінки історії заповідника. Відвідувачі можуть ознайомитися з інформацією про конференції, що відбуваються в заповіднику, переглянути фотогалерею.

Музей Гетьманства (Київ)

http://www.getman-museum.kiev.ua/

Це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам''яток матеріальної та духовної культури, пов''язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Сайт знайомить з новинами, експозиціями та виставками музею. Подає контактну інформацію, статті.

Центральний музей Великої Вітчизняної війни

http://www.poklonnayagora.ru/

На сайті представлено новини музею, контактну інформацію. Подається опис музею та експозицій.

Московський Кремль 

http://tours.kremlin.ru/

Віртуальна екскурсія, що відкриє закриті для туристів об’єкти з комплекса резиденції Президента                              

Лувр (Париж, Франція)

http://www.louvre.fr/

На сайті представлена інформація про історію Лувру, список всіх колекцій. Вибираючи вид колекції, користувач одержує фото експоната, короткий його опис та історію створення. Подано також опис всіх виставок, вказано види екскурсій, плановані екскурсії та ціни на них. Під час віртуальної подорожі можна відвідати вибрані зали музею і оглянути їх з різних сторін.

Державний Ермітаж (Санкт-Петербург, Росія)

http://www.hermitagemuseum.org/

Сайт Ермітажу є віртуальним музейним комплексом, максимально наближеним до справжнього музею. „Інформація для відвідувачів" крім звичних відомостей (години роботи, ціна квитків) містить плани поверхів музею. Віртуальна екскурсія по Ермітажу надає можливість заглянути на будь-який з поверхів музею, на схемі поверху можна вибрати зал і зайти в нього, переглянути збільшені фотографії експонатів.

Галерея Уффіці (Флоренція)

http://www.uffizi.firenze.it/

Галерея Уффіці - не тільки один із найстаріших музеїв Італії, який було започатковано 1560 року. Це ще й визначне зібрання італійського живопису, починаючи із зародження власне італійської національної школи в XIII столітті і закінчуючи творами XVIII століття.Наше опитування
З чим у Вас асоціюється слово «культура»?
Всього відповідей: 276

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

GISMETEO: Погода по г.Кривой РогЦитата від особистість.com.